Erkan Bayraktar CV

 

 

Date of Birth              : Borçka/1982

Address                      : Eti Bakır A.Ş. Lahanos İşletmesi Espiye/GİRESUN

Phone                         : 0534 714 70 87

E-Mail                          : erkanbayraktar@etibakir.com.tr

 

EDUCATION

Undergraduate                     : Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Jeoloji Mühendisliği (2001- 2005)

 

High School                           : Artvin Lisesi (1996-2000)

 

Secondary school                : Murgul İlköğretim Okulu (1993-1996)

 

Primary school                 : Murgul İlköğretim Okulu (1989-1993)

 

Employement Record


03.2008 ….     ETİ BAKIR A.Ş.(CENGİZ HOLDİNG)

 

2008 yılında Eti Bakır A.Ş. Murgul İşletmesi Maden Arama ve Değerlendirme grubunda jeoloji mühendisi olarak mesleki hayatıma başladım. Murgul Bakır Yatakları olarak bilinen (Anayatak, Çakmakkaya, Çarkbaşı, Akarşen) maden sahaları ile Eti Bakır A.Ş. uhdesinde bulunan çevre ruhsat sahaların da (Kuvarshan, Cerattepe) detay jeolojik çalışmalar ( jeolojik harita, jeokimyasal prospeksiyon, sondaj) ve bu çalışmalar sonucunda elde edilen verilerin değerlendirilmesi işlerinde bulundum.

2013 yılında Giresun ili Tirebolu ilçesi sınırları içerisindeki ruhsat sahalarının (İsrail Maden, Harşit-Köprübaşı) detay jeolojik etüt çalışmaları işlerinde bulundum.

2014 yılında Espiye sınırları içerisinde bulunan Lahanos Cu-Zn yatağı ve çevresinde maden arama ve geliştirme çalışmalarında bulundun. Lahanos Cu-Zn yatağında arama ve rezerv geliştirme amaçlı yapılan jeolojik etüt ve sondaj çalışmalarında proje mühendisi olarak görev aldım.

2016 yılı başlarında şirketimiz tarafında alınan Tereksay (Kırgızistan) Sb – Au yatağında, eski dönemlerde yapılmış çalışmaların değerlendirilmesi ile birlikte yeni yapılacak olan maden arama ve geliştirme çalışmalarının plan ve proje işlerinde görev aldım.

Kırgızistan dönüşünde tekrar Giresun bölgesindeki Eti Bakır A.Ş. uhdesinde bulunan sahalarda metalik maden arama, geliştirme ve değerlendirme projelerinde jeoloji mühendisi olarak görev almaktayım.